Отримала сьогодні свій ремінець. Все супер, все підійшло. Сказати просто, що це було гарне обслуговування - це нічого не сказати! Я взагалі не пам'ятаю, щоб мене так обслуговували, дуже приємно вражена, здавалось, що продавець більше турбується, щоб мені підійшло, ніж я. )) Саме такий і повинен бути продавець! Бажаю магазину гарних продаж та вдячних покупців
Ольга Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий магазин. Швидко зв'язались і відправили товар.
Отримала сьогодні свій ремінець. Все супер, все підійшло. Сказати просто, що це було гарне обслуговування - це нічого не сказати! Я взагалі не пам'ятаю, щоб мене так обслуговували, дуже приємно вражена, здавалось, що продавець більше турбується, щоб мені підійшло, ніж я. )) Саме такий і повинен бути продавець! Бажаю магазину гарних продаж та вдячних покупців
Чудовий магазин. Швидко зв'язались і відправили товар.
Все на високому рівні, рекомендую до співпраці!