
- Немає в наявності
- Код: 116001
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi YI Car Charger Dual USB Чорний
200 ₴
+380 (67) 537-40-44
Kyivstar (Viber / Telegram)
- +380 (93) 157-91-09Lifecell
- +380 (66) 109-75-30Vodafone
- +380 (67) 578-89-73Kyivstar / Viber / Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi YI Car Charger Dual USB
Бренд: YI
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi YI Car Charger
- вогнетривкий корпус
- dual USB порт
| Виробник : | YI |
| Найменування: | Автомобільний зарядний пристрій |
| Тип інтерфейсу: | USB (2 USB порту) |
| Вхідна напруга: | DC 12В - 24В |
| Вихідна напруга: | 5В постійного струму |
| Вихідний струм: | 5V 2.4A / 5V 1A |
🔔 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 200 ₴








