
- В наявності
Зарядний пристрій Xiaomi 2A
179 ₴
+380 (67) 537-40-44
Kyivstar (Viber / Telegram)
- +380 (93) 157-91-09Lifecell
- +380 (66) 109-75-30Vodafone
- +380 (67) 578-89-73Kyivstar / Viber / Telegram
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний зарядний пристрій Xiaomi MDY-03_EC на виході підтримує високу потужність і високий вихідний струм 5V/2A для пристроїв Apple, iPhone, iPad, Xiaomi.
| Виробник: | Xiaomi |
| Найменування: | MDY-03_EC |
| Тип: | Мережевий зарядний пристрій |
| USB: | + |
| Вхідна частота: | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга, V: | 100 ~ 240 |
| Вихідний струм: | 2A |
| Вихідна напруга: | 5V |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
- Ціна: 179 ₴








