
- Немає в наявності
- Код: 115901
Автомобільний зарядний Xiaomi RoidMi Car Charger Silver Срібний (CDQ01RM 1A100CNA)
275 ₴
+380 (67) 537-40-44
Kyivstar (Viber / Telegram)
- +380 (93) 157-91-09Lifecell
- +380 (66) 109-75-30Vodafone
- +380 (67) 578-89-73Kyivstar / Viber / Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний Xiaomi RoidMi Car Charger Silver
Бренд: RoidMi
Автомобільний зарядний Xiaomi RoidMi Car Charger Silver
Якщо час від часу ви їздите на машині або вирушаєте у відпустку, включений навігатор мобільного телефону та інші додатки сприяють швидкому зниженню рівня заряду смартфона. Тому кожен автовласник повинен мати RoidMi Car Charger , щоб в будь-який момент у вас була можливість зарядити смартфон або інші цифрові пристрої.
Сріблястий металевий колір відмінно підійде під будь-який колір салону автомобіля.
- зовнішній суцільнометалевий корпус
- dual USB порт
- сумісність з 99.9% пристроїв
- підтримка технології швидкого заряджання
| Виробник: | Roidmi |
| Найменування: | Автомобільний зарядний пристрій |
| Тип інтерфейсу: | USB (2 USB порту) |
| Вхідна напруга: | DC 12В - 24В |
| Вихідна напруга: | 5В постійного струму |
| вихідний струм: | 2.4A х 2 (MAX: 3.6A) |
| Розмір: | 26х25х53 мм | < / tr>
| Колір: | Срібло |
🔔 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roidmi |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 275 ₴



